Powered by Smartsupp
76 položiek celkom
Drmek - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€5,53

Pavlove bylinné kvapky - na predmenštruačný a menopauzálny komfort

6746
Kĺby a šľachy (predtým Artristop) - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€6,33

Pavlove bylinné kvapky - normálny stav kĺbov a šliach

2835
Karbín - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€5,53

Pavlovove bylinné kvapky

6716
Metabolizmus a chudnutie - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€6,33

Pavlove bylinné kvapky - kontrola hmotnosti (pocit sýtosti)

6653
Kvasinky - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€6,33

Pavlove bylinné kvapky - prirodzená imunita - imunitný systém

6649
Harpagofit - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€5,53

Pavlove bylinné kvapky - normálny stav kĺbov a šliach

6651
MyCyst - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€6,33

Pavlove bylinné kvapky - normálna činnosť urogenitálneho systému žien

2854
Krídlatka - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€9,91

Pavlove bylinné kvapky - menopauzálny komfort, antioxidant

6699
Metafit D - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€6,33

Pavlove bylinné kvapky - vylučovanie vody a kyseliny močovej z tela, normálny stav kĺbov a tkanív

6652
Pečeň a žlčník - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€6,33

Pavlove bylinné kvapky - normálna funkcia pečene a žlčníka

2844
Cholesterol - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€6,33

Pavlovove bylinné kvapky

2841
Cholestop - bylinné kvapky (tinktúra) 50 ml
€6,92

Pavlove bylinné kvapky - normálna hladina cholesterolu

6747
Hore
Ďalšie produkty

Zaměřují se výhradně na výrobu tinktur a to v pěti produktových řadách: Pavlovy kapky (tinktury jednodruhové a vícedruhové), prémiová řada Bylinkářovo tajemství, tinktury v kvalitě BIO, tinktury z pupenů - gemmoterapie a homeopaticky zpracované tinktury fytoinformační. Sortiment neustále doplňují na základě nových poznatků z výzkumu i praxe.

Tinktury jsou vyráběny z nejkvalitnějšího českého lihu – dodavatelem je lihovar zásobující české prémiové výrobce destilátů a likérů. Pro tinktury v kvalitě BIO je použitý jakostní ovocný destilát - jak jinak - též v kvalitě BIO.

Rostliny volně rostoucí a pupeny získávají sběrem v nezatížených lokalitách a to zejména na území Českomoravské a Drahanské vrchoviny, České Kanady a Jizerských hor. Část rostlin si sami pěstují, část jim pěstují drobní ověření pěstitelé. Zbytek bylin, zejména byliny exotické, získávájí od ověřených dodavatelů, převážně ve farmaceutické kvalitě pod laboratorním dozorem jak na obsah látek nežádoucích, tak i naopak je sledován potřebný obsah látek účinných.

Jako obalový materiál jsou použity skleněné lékovky farmaceutické jakosti opatřené kapátkem a uzávěrem s pojistným kroužkem.

Specialitami jejich výroby jsou některé postupy nepoužívané jinými výrobci. V alopatické řadě to je zejména vyšší koncentrace účinných látek v tinktuře dosažená díky modifikovaným metodám extrakce.